2017/2018

8.a

DSCF3944

Igazgató: Horváth Zoltán

Igazgató helyettes: Sápiné Trembulyák Tünde

Igazgató helyettes: Kovács Barnabás

Osztályfőnök: Bodnárné Angyal Piroska

Szabó Benjámin, Zsarnai Dániel, Makula Jázmin Lebó Fanni, Galyas Mónika, Hadari Petra, Zsiga Melissza, Gulyás Dominika, Kovács László, Füzéri Márk
Makula Daniella, Csendi Vivien, Balogh Debóra, Kóró Diána

8.b

DSCF3936

Igazgató: Horváth Zoltán

Igazgató helyettes: Sápiné Trembulyák Tünde

Igazgató helyettes: Kovács Barnabás

Osztályfőnök: Sütőné Szabó Szilvia

Gali Levente, Balázs Ákos, Kálnási Kevin, Bacsó Zsanett, Kiss Evelin Gréta, Balázs Valéria, Csáki Kevin, Dandás László, Gazsi Tivadar
Balázs Edit, Gazsi Anikó. Albert Zsanett, Galyas Beáta

Nevelőtestület

Intézményvezető: Horváth Zoltán

Intézményvezető-helyettesek: Sápiné Trembulyák Tünde, Kovács Barnabás

Pedagógusok Pálháza: 

Porempovicsné Illés Emese (1.o.). Juhász Attiláné, Szemán Jenőné (2.o.), Lukács Gabriella, Horváth Zoltánné (3.o.), Dankó Krisztina, Dávid Sándorné (4.o.), Sprencz Angéla, Horváth Zoltán (5.a), Csergeiné Orosz Eszter (5.b), Lupták Lászlóné (6.a), Kaselyák Adrienn (6.b), Gönczi Katalin (7.a), Havrilla Lászlóné (7.b), Bodnárné Angyal Piroska (8.a), Sütőné Szabó Szilvia (8.b), Bilku Péter, Havasiné Illés Teodóra, Horváth Péter, Nagyné Benkő Edit, Nyulászi Zsuzsanna, Pilván Gáborné, Szakács Sándorné,  Szécsi Mátyásné, Tóth András, Tóth Andrásné

Pedagógusok Hollóháza: 

Kulczycki Júlia Etelka, Óvári Tiborné, Székelyné Fekete Jolán, Tánné Tóth Edit, Tirpák Gáborné Kormos Margit

Pedagógusok Füzérkomlós: 

Tomkóné Tóth Ágnes, Magyariné Szoleczki Adrienn

Pedagógusok Kovácsvágás: 

Balajti Éva, Domokos Andrea, Hörcsik Zsuzsanna, Ráczné Zsarnai Mária

Pedagógusok Füzér:

Horváth Sándorné, Oroszné Kállai Valéria

Pedagógiai munkát segítők:

Kurtosné Bajtel Lívia, László Roland, Csorba Attiláné

Technikai dolgozók:

Bodnár János, Séra Barna, Csorba Attila, Makó Istvánné, Mester Dénes, Novák Lászlóné, Schiszler Gáborné, Zobokiné Tóth Zita