Pedagógusok, fogadóórák:
Bilku Péter | biológia szakos tanár, földrajz szakos tanár |
Bodnárné Angyal Piroska | általános iskolai tanító közművelődés szakkollégiumi képzéssel, angol nyelvtanár |
Dávid Sándorné | általános iskolai tanító testnevelés szakkollégiumi képzéssel |
Gönczi Katalin | általános iskolai tanító ének-zene szakkollégiumi képzéssel, tánc- és drámapedagógus, szakvizsgázott pedagógus |
Havasiné Illés Teodóra | orosz szakos általános iskolai tanár, történelem szakos tanár, angol szakos tanár |
Jáger Rita | általános iskolai tanító magyar nyelv és irodalom speciális kollégiummal, magyar nyelv és irodalom szakos tanár |
Horváth Péter | általános iskolai tanító informatika informatika szakkollégiumi képzéssel, általános iskolai tanító matematika műveltségi területen |
Horváth Zoltán | matematika szakos tanár, kémia szakos tanár, számítástechnika szakos tanár, szakvizsgázott pedagógus: közoktatási vezető |
Horváth Zoltán | általános iskolai tanító technika szakkollégiumi képzéssel, történelem szakos tanár, szakvizsgázott pedagógus: közoktatási vezető |
Horváth Zoltánné | általános iskolai tanító közművelődés szakkollégiumi képzéssel |
Kovács Barnabás | történelem szakos tanár, könyvtáros, információs menedzser, szakvizsgázott pedagógus: közoktatási vezető |
Kaselyák Adrienn | általános iskolai tanító ének-zene műveltségi területen, általános iskolai tanító testnevelés és sport műveltségi területen |
Lukács Gabriella | általános iskolai tanító magyar nyelv és irodalom műveltségi területen, gyógypedagógus – pszichopedagógia szakos tanár, fejlesztő-differenciáló szakpedagógus, szakvizsgázott pedagógus |
Lupták Lászlóné | általános iskolai tanító, orosz szakos tanár, német nyelv és irodalom szakos tanár |
Nagyné Benkő Edit | szlovák szakos tanár, orosz szakos tanár, táncoktató |
Novákné Szombati Cintia Szandra | általános iskolai tanító informatika műveltségi területen, általános iskolai tanító angol idegen nyelvi műveltségi területen, tanítói gyógytestnevelő |
Nyulászi Zsuzsanna | általános iskolai tanító informatika műveltségi területen |
Sápiné Trembulyák Tünde | általános iskolai tanító közművelődés szakkollégiumi képzéssel, magyar nyelv és irodalom szakos tanár, igazgatásszervező, szakvizsgázott pedagógus: közoktatási vezető |
Szakács Sándorné | általános iskolai tanító technika speciális kollégiummal, gyógypedagógus – tanulásban akadályozottak pedagógiája szakirányon, szakvizsgázott pedagógus: az olvasás-szövegértés értékelése területén közoktatási szakértő |
Sütőné Szabó Szilvia | általános iskolai tanító közművelődés szakkollégiumi képzéssel, általános iskolai tanító matematika műveltségi területen |
Szemán Jenőné | általános iskolai tanító testnevelés speciális kollégiummal |
Szöllősiová Mónika | általános iskolai tanító matematika műveltségi területen, okleveles szlovák és nemzetiségi szlovák nyelv és kultúra tanár, okleveles könyvtárpedagógia-tanár, magyar nyelv és irodalom szakos tanár |
Tóthbegyiné Hörcsik Nikoletta Éva | általános iskolai tanító testnevelés és sport műveltségi területen |
Fogadóóra:
Név |
Fogadóóra |
|
1. | Bilku Péter | Szerda 11:00-12:00 |
2. | Bodnárné Angyal Piroska | Szerda 7:45-8:45 |
3. | Dávid Sándorné | Kedd 9:00-10:00 |
4. | Gönczi Katalin | Szerda 9:00-10:00 |
5. | Havasiné Illés Teodóra | Szerda 10:00-11:00 |
6. | Jáger Rita | Hétfő 10:00-11:00 |
7. | Horváth Péter | Péntek 10:00-11:00 |
8. | Horváth Zoltán igazgató | Szerda 9:00-10:00 |
9. | Horváth Zoltán | Szerda 12:00-13:00 |
10. | Horváth Zoltánné | Szerda 11:45-12:45 |
11. | Kaselyák Adrienn | Hétfő 11:00-12:00 |
12. | Kovács Barnabás
tagintézmény-igazgató |
Szerda 11:00-12:00 |
13. | Lukács Gabriella | Szerda 12:00-13:00 |
14. | Novákné Szombati Cintia Szandra | Hétfő 13:00-14:00 |
15. | Nyulászi Zsuzsanna | Csütörtök 11:00-12:00 |
16. | Sápiné Trembulyák Tünde igazgató-helyettes | Csütörtök 12:00-13:00 |
17. | Sütőné Szabó Szilvia | Szerda 9:00-10:00 |
18. | Szakács Sándorné | Kedd 13:00-14:00 |
19. | Szemán Jenőné | Csütörtök 10:00-11:00 |
20. | Szöllösi Mónika | Kedd 12:00-13:00 |
21. | Tóthbegyiné Hörcsik Nikolett | Csütörtök 12:00-13:00 |
Pedagógiai munkát segítők
Kurtosné Bajtel Lívia | gyorsíró, gépíró, igazgatási ügyintéző, jegyzőkönyvvezető (iskolatitkár) |
Technikai dolgozók:
| Bodnár János | .. |
| Máté Ferenc | .. |
Horváth Csilla | .. | |
| Mester Dénes | .. |
| Tomkó Judit | .. |
| Zobokiné Tóth Zita | .. |
Szuhi Gyula | .. |